‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

آشنایی با انواع فضای میزبانی و تفاوت آن ها


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
sitecode

sitecode

    عضو قمقمه ?روم

  • Members
  • ستارهستاره
  • 56 ارسال
آشنایی با انواع فضای میزبانی و تفاوت آن ها

%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8

 


آشنایی با انواع فضای میزبانی و تفاوت آن ها : اگر در زمینه ی هاست یا فضای میزبانی اطلاعات کافی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید تا با نکاتی جالب و کاربردی در این راستا آشنا شوید . از دیدگاه کلی تمامی طراحی وب سایت ها برای اجرا شدن به  سرور نیازمند می باشند . منظور از سرور سیستمی قدرتمند می باشد که وب سایت در آن نگهداری می گردد . زمانی که یک بازدیدکننده وارد یک وب سایت می شود یک دستور به سرور آن وب سایت فرستاده خواهد شد و در نهایت وب سایت برای بازدیدکننده نمایان می شود . به همین علت است که امکان دسترسی به سرور ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . در ادامه مقاله شما کاربران عزیز را با انواع هاست آشنا خواهیم شد .


فضای میزبانی اشتراکی :


این نوع از فضای میزبانی به عنوان یکی از راه های اقتصادی تهیه هاست برای طراحی وب سایت ها به حساب می آید . در این نوع از فضای  میزبانی چندین وب سایت در کنار یکدیگر بر روی یک سرور جای می گیرند . تعداد این سایت ها می تواند تا هزاران وب سایت نیز برسد هم چنین لازم به ذکر است بدانید یک هاست اشتراکی می تواند به دو شکل مدیریت نشده و مدیریت شده باشد .


فضای میزبانی اختصاصی :


در این مدل از فضای میزبانی کل فضای سرور به یک کارفرما داده می گردد و سرور تنها وب سایت کارفرما را میزبانی می نماید . در این فضای میزبانی نیز دو شکل مدیریت شده و مدیریت نشده وجود دارد . در بخش سرور های اختصاصی مدیریت نشده ، مدیریت قسمت هایی نظیر اتصالات و تجهیزات بر عهده ی شرکت ارائه دهنده ی هاست می باشد و عواملی نظیر نصب سیستم عامل بر عهده خود فرد می باشد . در صورتی که در بخش سرور های مدیریت شده ، قسمتی از نگهداری و اداره ی طراحی وب سایت نیز از سوی شرکت ارائه دهنده ی هاست صورت خواهد گرفت .


فضای میزبانی ابری :


امروزه این نوع از هاست یا فضای میزبانی به یکی از محبوب ترین نوع هاست ها تبدیل شده است چراکه استفاده از این روش وب سایت شما را برای همیشه در اوج نگه خواهد داشت هم چنین از down شدن طراحی سایت تان جلوگیری خواهد نمود . با استفاده از این روش در  کاهش هزینه ها نیز بسیار موفق عمل خواهید کرد .

 


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی