‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
sitecode

sitecode

    عضو قمقمه ?روم

  • Members
  • ستارهستاره
  • 56 ارسال
تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت

%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%DB

 


تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت ، موضوعی است که در مقاله ی امروز از سری مقالات روزانه ی وب سایت " سایت کد " قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم لذا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . قطعا اگر راجع به اتفاقات جدید در دنیای طراحی سایت کمی مطالعه نموده باشید ، حتما با عبارت سینما گرافی آشنا شده اید . بر اساس جدید ترین راهکار های طراحی سایت در سال جاری خبر هایی از وجود سینما گرافی های بزرگ در صفحه ی اول طراحی سایت ها به گوش می رسد. 
همواره استفاده از ترفند های جدید صرفا به دلیل رایج شدن آن ها روش مناسبی نیست اما اگر این ترفند ها در موفقیت طراحی سایتموثر باشند بهتر است از آن ها استفاده کنید . از آن جایی که سینما گرافی ترفندی نسبتا جدید در دنیای طراحی وب سایت می باشد و وب سایت های اندکی اقدام به استفاده از آن نموده اند ، برای اکثریت بازدیدکنندگان یک ویژگی جدید تلقی می شود . سینما گرافی ها در واقع ترکیبی از ویدئو ها و تصاویر می باشند که با حرکت های کوچک موجب درگیر شدن ذهن کاربران می شوند . لذا استفاده از این راهکار یک امتیاز مثبت برای وب سایت تان به حساب می آید . 
نحوه ی پیاده سازی سینماگراف ها :
روش اول – استفاده از سینما گرافی آماده : سینما گرافی های آماده در فضای اینترنت موجود می باشند که بسته به میزان بودجه ی خود می توانید آن ها را خریداری کنید یا از انواع رایگان آن ها استفاده کنید . 
روش دوم – استفاده از سینما گرافی اختصاصی : ممکن است آنچه مد نظرتان است را در میان سینما گرافی های آماده پیدا نکنید لذا نیازمند طراحی سینما گرافی اختصاصی می باشید . برای ساخت یک سینما گرافی اختصاصی نیازمند کاراکتر های گوناگونی می باشند که برخی از آن ها عبارت اند از :
•    دوربین فیلم برداری
•    3 پایه
•    رایانه 
•    نرم افزار ویرایش ویدئو


ویژگی های یک سینما گرافی جذاب :
1.    حفظ سادگی 
2.    تعیین بخش های اصلی همانند هدر اصلی ، هدر ثانویه و ... 
3.    ثابت نگه داشتن بخش های غیر ضروری در سینما گرافی 
4.    ایجاد حلقه برای کاهش حجم فایل سینما گرافی


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی