‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

بهترین هدیه برای مناسبت ها


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
maryambod

maryambod

    تازه وارد

  • Members
  • ستاره
  • 3 ارسال

دستبند اسپرت مردانه ها  همیشه یک هدیه ی عالی هستند . به کسانی که می گویند , هدیه دادن جواهرات اغراق است , توجه نکنید . هیچ چیزی با ارزش تر از همسر / دوست دختر شما نیست . به او یک جفت گوشواره ی الماس دکمه ای یا یک گردنبند چوکر براق , هدیه بدهید . وقتی ببیند جواهرات مورد علاقه اش را برای ولنتاین خریده اید , از خوشحالی فریاد خواهد کشید . برای شروع کردن جست و جوی جواهرات عجله نکنید . شاید شما آن ها را نشناسید , اما کسانی در این راه به شما کمک خواهند کرد .

جواهرات همیشه مورد علاقه هستند . آن ها همچنین یکی از گزینه های امن هنگام خرید کادوی ولنتاین هستند . به دنبال بهترین جواهرات مورد علاقه ی او باشید . هنوز هم مطمئن نیستید , چه هدیه ای بخرید ؟تا به حال جمله ی " الماس ها بهترین دوست یک دختر هستند , را شنیده اید ؟ " . این جمله احتمالا یکی از محبوب ترین و درست ترین ضرب المثل ها در مورد علاقه ی یک دختر به جواهرات , مخصوصا الماس ها , است . چرا دختر ها , الماس ها را یکی از بهترین دوست های خود حساب می کنند ؟ چون جواهرات به راحتی یک لباس ساده و معمولی را به یک لباس فوق العاده جذاب , تبدیل می کنند . حتی زمانی که عجله دارند , می توانند با کمک جواهرات , پیشتاز مسابقه ی , چه کسی از بهتر از همه به نظر می رسد , شوند . می خواهید او را در آن واحد هم خوشحال کنید و هم شیک به نظر برسد ؟ جواهرات ! جواهرات بخرید .همه ی ما آرزو داریم , مدت زمان طولانی یا احتمالا تا آخر عمر با عشق زندگیمان , به سر کنیم . وقتی می خواهید به او یک جواهر خاص هدیه بدهید , به این موضوع هم توجه کنید . از خودتان بپرسید , آیا این هدیه برای طولانی مدت , دوام خواهد آورد ؟ اگر دوام بیاورد , شاید در آینده بچه های شما هم از آن استفاده کنند . اگر دوام آن برای شما مهم است , دنبال سنگ های واقعی باشید نه سفارشی ها . جواهرات اصیل , شاید گرانتر باشند , اما مطمئن باشید ارزش دارند .

11) جواهرات به او حس ستاره بودن , خواهند داد .

ممکن است هدیه ی شما به گرانی جواهرات Kim Kardashian یا Gigi Hadid , نباشد . اما انتخاب جواهر شما باعث خواهد شد , خودش را مانند یک ستاره احساس کند . تحقیق کنید , ستاره یا سوپرمدل مورد علاقه ی او کیست و سپس شروع به جست و جوی جواهرات کنید . آیا از گردنبند های چوکر Kendall Jenner خوشش می آید ؟ یا جواهرات ظریف مورد علاقه ی Jamie Chung را می پسندد ؟  منبع الهام مورد علاقه ی او را پیدا کنید و جواهراتی که آن ستاره استفاده کرده است , را بخرید . این باعث خواهد شد , احساس کند او هم مانند ستاره ی مورد علاقه ی خود جذاب است .


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی