‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

سئو سایت و محتوا گذاری


  • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

#1
mahsahastam

mahsahastam

    تازه وارد

  • Members
  • ستاره
  • 1 ارسال
محتوا گذاری یا همان تولید محتوا در سایت برای اینکه بتواند در سئو سایت و پروسه بهینه سازی سایت اثرگذار باشد باید با رعایت موارد و نکاتی همراه باشد. سئو محتوای سایت موضوعی است که مواردی که باید در هنگام محتوا نویسی لحاظ گردد را بیان می کند. اولین فاکتوری که باید در هنگام تولید محتوا بدان توجه شود، عنوان و تیتر محتوا می باشد. در ادامه به بیان نکات سئو که در زمان محتوا گذاری باید اجرا گردد خواهیم پرداخت.

عنوان محتو در سئو
عنوان محتوا که در تگ h1 قرار می گیرد اولین آیتمی است که در سئو سایت و سئو محتوا باید مورد توجه قرار گیرد. اگر کاربر عبارت و یا عنوانی را جستجو نماید، در رنکینگ سایت ها اولیت با لینک هایی خواهد بود که عنوان صفحه خود را مطابق با همان عبارت مورد جستجو کاربر تولید نموده اند. پس در واقع اگر سایتی عبارت مورد جستجو کاربر را در عنوان صفحه خود در تگ h1 تولید نموده باشد، در مقابل سایت دیگری که آن عبارت را در بخش دورنی و در پاراگراف های خود د ارد، اولیت خواهد داشت و در جایگاه سئو بهتری قرار می گیرد.

تیتر داخلی در سئو سایت
تیترهای داخلی محتوا که در تگ های h2 ، h3 ، h4 و … به ترتیب اولیت قرار می گیرند نیز از دیگر آیتم های اثرگذار در سئو سایت می باشد. اگر عبارت و کلمه کلیدی که توسط کاربر جستجو می شود علاوه بر اینکه در عنوان صفحه و در تگ h1 قرار گرفته است در تیترهای داخلی نیز تکرار گردد، نشان دهنده ارتباط بیشتر محتوای شما با عبارت مورد جستجو کاربر خواهد بود. این گفته این طور درک می شود که هر چه شما کلمات کلیدی انتخابی خود را در تیترهای داخلی بیشتر تکرار نمایید شانس خود را برای رنکینگ بالاتر ارتقا داده اید.

کاربرپسند بودن محتوا در سئو
فراموش نکنید که محتوا گذاری شما در سایت برای این است که توسط کاربر خوانده شود پس کاربر پسند بودن و نیز نیاز کاربر را در نظر بگیرید. کاربر شما به دنبال چه تیترها و عنوان هایی می باشد؟ پس از یافتن این سوال به فکر تولید محتوا در این راستا باشید تا نیاز و خواسته کاربر خود را رفع نموده باشید. تولید محتوای با کیفیت که در حجم کلمات بیشتر باشد و نیز تمامی تیتر موضوعاتی که کاربر می خواهد را درج نموده باشد و نیز تصاویر گرافیکی زیبایی را نیز دارا باشد ، آیتم هایی در جهت کاربرپسند بودن محتوا می باشد و با این امر اثرگذاری در سئو سایت را شاهد خواهیم بود زیرا که عملکرد و رفتار کاربر در سایت شما به عنوان متریکی تاثیرگذار در سئو اجرا می گرددسنگ کورین ، سئو سایت

#2
QomQome

QomQome

    مدیــ ر ارشــ د

  • مدیر کل
  • 48 ارسال
رفتار غیر حرفه ای سوء استفاده شخصیت کاری شما رو به خوبی توضیح میده تاپیک آنلینک و قفل. انتقال به سطل آشغال!
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی