‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

حل مشکل بزرگی سینه با جراحی زیبایی سینه


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
zibajarahi

zibajarahi

    تازه وارد

  • Members
  • ستاره
  • 8 ارسال

مدت زمان جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن سینه که به مدت سه تا چهار ساعت طول می کشد و جراح زیبایی برای علامت گذاری روی سینه از ماژیک استفاده می کند و قسمت هایی از سینه که باید برداشته شود را با ما/زیک مشخص می کند .علامتگذاری برای مشخص کردن قسمت ها در جراحی زیبایی سینه بسیار مهم می باشد چرا که زمانی که دراز می کشید سینه شکلش تغییر پیدا می کند و ارزیابی سخت می شود . porotez.png
برای کوچک کردن سینه در جراحی زیبایی سینه برش هایی ایجاد خواهد شد و چربی و پوست اضافه برداشته خواهد شد . 
برای کوچک کردن سینه می توان از لیپوساکشن نیز استفاده کرد اگر مشکل بزرگ بودن سینه به زیاد بودن چربی نباشد .برای کوچک کردن سینه برش هایی که زده می شود مربوط می شود به شکل سینه , میزان آویزان بودن سینه , و هاله و نوک سینه مربوط می شود و با توجه به خواسته شما و توصیه های پزشک جراح صورت می پذیرد . 
اگر قطر هاله سینه بزرگ باشد می توان به روش های مختلف آن را کاهش داد . در این روش از یک وسیله که دارای قطر بین سی و هشت تا چهلو پنج میلی متر دارد می توان استفاده کرد . 
در جراحی زیبایی سینه از بیهوشی عمومی استفاده می شود . برش ها در جراحی زیبایی سینه در محلی زده می شود که محل اسکار در آینده به حداقل برسد . قبل از جراحی زیبایی سینه با جراح خود در رابطه با محل اسکار بحث کنید .


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی