‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

برش در جراحی زیبایی شکم


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
zibajarahi

zibajarahi

    تازه وارد

  • Members
  • ستاره
  • 5 ارسال
برش در جراحی زیبایی شکم

 

برش در جراحی زیبایی شکم

sakshion1.jpg


در این عمل های ابدومینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی شکم ، اصل عمل جراحی برای برداشتن چربی های اضافه وکشیدن پوست میباشد به این معنی که کشیدن پوست یکی از مهم ترین اجزا این روش جراحی زیبایی شکم میباشد. یعنی در آخر جراخی لبه های زخم لبه فوقانی و لبه تحتانی با کشیدن کنار هم قرار میگیرند و میخواهند از یکدیگر فاصله بگیرند. مقایسه کردن این نوع برش با برش عمل سزارین اشتباه میباشد در عمل سزارین پوست شکمه که به به علت حاملگی کش آمده بعد از تولد نوزاد وضعیتی شل و آویزان دارد پس دو لبه زخم بدون هیچ کششی کنار هم به راحتی قرار میگیرند و به علت عدم داشتن نیروی کشش در قسمت زخم به راحتی و بدون اثر و جای زخم جوش میخورند. در عمل جراحی زیبایی شکم به صورت ابدومینوپلاستی، همه هنر جراح این میباشد که با روش های جراحی پلاستیک به صورتی عمل کند که برای ایجاد زخمی به صورت یکنواخت و قرینه با کشش بر لبه های زخم قسمت برش به بهترین صورت و با کمترین اثر ماندگاری باقی میماند.


چه میزان پوست هنگام جراحی زیبایی شکم برداشته می‌شود ؟


در جراحی زیبایی شکم   ، میزان برداشتن پوست بستگی به مقدار افتادگی و شلی شکم دارد و چربی ناحیه زیر ناف نیز برداشته میشود و به همین صورت کبیه ترک های زیر تاف با برشی که به صورت یک هلال میباشد برداشته میشود متغیر میباشد اما معمولا  کل پوست وچربی قسمت زیر ناف برداشته میشود و به همین صورت کلیه ترک های زیر ناف و هر چه به طرفین یعنی پهلوها میرویم باریکنر میشود. افرادی که پوست شل دارند با اینکه محل ناف آن ها پایین باشد پوست بیشتری از آن ها برداشته میشود.
آیا ناف بیمار بر اثر این جراحی زیبایی شکم از بین می‌رود؟


اکثر بیماران این سوال را میپرسند. نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه کرد این میباشد که ناف بیمار اصلا نباید از بین برود. در اول جراحی اول ناف بیمار را از قسمت اطراف جدا میکنند و بعد از آن که پوست شکم تا قسمت زیر جناغ سینه بلند شد و عضلات شکم ترمیم شد پوست کشی صورت میگیرد و ناف بیمار از وسط پوست شکم کشیده شده و آن را بیرون می آورند. به این معنی که ناف بیمار دیگر مثل گذشته در محل طبیعی خود نیست و شاید نتوان ناف را حفظ کرد و باید ناف برای تریم بهتر فتق نافی بردداشته شود و بعد از جراحی زیبایی شکم نیز ناف بازسازی شود.

 


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی