‬?

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به QomQomE Forum
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن است?اده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود است?اده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

قوانین انجمن قمقمه

قوانین انجمن قمقمه

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1
QomQome

QomQome

    مدیــ ر ارشــ د

  • مدیر کل
  • 48 ارسال

قوانین سایت به صورت زیر می باشد و امید به اینکه تاپیك ها و همینطور فعالیت كاربران در این سایت با رعایت قوانین همراه باشد. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغییر كند .

در صورتی که کاربری از قوانین پیروی نکرده ، حساب کاربری و آی پی شخص متخلف بسته می شود .

1- كاربران این سایت، موظف هستند قبل از ایجاد تاپیك و فعالیت در این بخش قوانین اصلی فروم را مطالعه كنند .

2- کاربران باید در هنگام پست دادن خود و پرسیدن سوال های خود از شخص مورد نظر ، نهایت دقت را داشته باشند و از به کار بردن کلمات و جملاتی که باعث ناراحتی دیگر کاربران شود و درشان این انجمن نباشد ، خودداری نمایند .

3- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

4 این انجمن یك انجمن كاملا فارسی می باشد و تایپ انگلیسی (فینگلیش) ممنوع می باشد در صورت مشاهده به كاربر مربوطه تذكر داده خواهد شد و در صورت تکرار پست مربوطه حذف خواهد شد.

5- اگر قصد ایجاد تاپیکی داشتید ، مطمئن شوید که موضوع نوشته شده به آن بخش مربوط میشود ، سپس اقدام به ایجاد تاپیک کنید .

6- برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید . در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت ، تلفن و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكلات احتمالی نخواهد داشت.

7- این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و یا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید.

8 - لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. در صورت مشاهده پست كاربر بلافاصله حذف خواهد شد.

9- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

10 - لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست و مذهب خودداری كنید كه در این صورت ، دسترسی كاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

11- هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

12- لطفاْ از ارسال تاپیک و پست های تكراری خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک جستجو کرده و از نبودن آن تاپیک مطمئن شوید . پست های تكراری توسط مدیران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتی كه كاربر قصد تبلیغ و یا نمایش یك مطلب در تمامی انجمن ها را داشته باشد ، تمامی آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه این كار باعث اذیت كاربران دیگر می شود. در صورت تكرار این عمل از سوی كاربر ، اكانت وی نیز در اولین فرصت حذف خواهد شد.

13- جهت تشكر از مطالب ارائه شده در یك تاپیك و یا تایید حرف های نویسنده آن تاپیك به جای ارسال یك پست جدید و پاسخ به آن تاپیك (كه فقط هدفتان تشكر و یا تایید مطالب آن پست است) از كلید تشكر ( ) كه در زیر هر پست وجود دارد استفاده كنید .(اسپم ندهید)

14- چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی ، آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد .

15 - لطفا نظم انجمن را رعایت کنید و از به کار بردن نوشته های با فونت درشت خود داری کنید . در صورت ارسال پستی که تنها حاوی شکلک است جدا خود داری کنید در غیر این صورت پست شما حذف خواهد شد .

16- در تاپیک دوستانی که در حال تایپ کتاب هستند به هیچ عنوان پست ندهید و در صورت هرگونه سوال و درخواست فقط به تاپیست پیغام خصوصی دهید .

17- از قرار دادن آواتار و عکس های سنگین در امضا خودداری کنید . در صورت مشاهده آواتار یا عکس شما توسط مدیران حذف میشود ، چرا که این کار سرعت لود سایت را کاهش می دهد .

18- در صورتی که می خواهید مطالب , عکس ، کتاب و... سایت های دیگر را در انجمن قرار دهید حتما منبع را ذکر کنید .

19- کاربران موظف هستند در صورت مشاهده ی تاپیک تکراری و یا خلاف قوانین از طریق دکمه ی به مدیران گزارش داده تا به ان رسیدگی شود .

20- فرستادن اسپم و مزاحمت برای دیگران از طریق پیغام خصوصی باعث مسدود شدن یوزر شما می شود .

21- داشتن چندین نام کاربری یا همان مولتی یوزر خلاف قوانین است و در صورتیکه شخصی دارای چندین یوزر باشد ، تمامی یوزرهای آن کاربر مسدود می شود .

23- استفاده از آواتار و امضای سیاسی ممنوع است .

24- از قرار دادند عکس های با حجم بالای 15 کیلوبایت در امضا و آواتار خودداری کنید . این کار باعث دیر باز شدن سایت برای کاربران می شود .

25- انجمن های گفتگو یک محیط باز مجازی می باشد و هویت اشخاص ناشناخته است . پس در ایجاد ارتباط با دیگران دقت داشته باشید و در صورتی که کاربری قصد ایجاد مزاحمت برایتان داشت ، بلافاصله به مدیران گزارش داده تا رسیدگی شود .

26- قرار دادن هر گونه لینک به خارج از سایت درون تاپیک ها ، پست ها ، پیم های بازدیدکننده و ... ممنوع است

 

رعایت قانون کپی رایت و رعایت حق نشر کتاب ، تحقیق ، و هر مطلب دیگه ای که حقی رو برا صاحبش به وجود آورده به عهده شخص فرستنده مطلب است
در کل ارسال تمامی مطالبی که از مصادیق محتوای مجرمانه باشد در این سایت ممنوع می باشد ، از دوستان خواهش میکنیم که رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران رو در سایت بکنند.

---------------------------------------------------------------------------------------
مصادیق محتوای مجرمانه شامل این موارد می باشد (
http://url.qomqome.com/S)
قانون جرایم رایانه ای : (
http://url.qomqome.com/0)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خلاصه اینکه :

1 - پست های سیـــاســـی و مربوط به ســــیــــاســــت رو اصلا و ابدا نفرستید.

2 - پست های مربوط به مسائل جــ/نسـ/ــی رو نفرستید .

3 - اثرهایی (کتاب ، مقاله ، فیلم ، آهنگ و ...) که حقوقی برای نویسند اثر به وجود آورده رو در سایت نزارید (کپی رایت رو رعایت کنید).

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی